Јакни - шушкавци

Јакни - шушкавци

Sondico шушкавите јакни се направени од 100% полиестер материјал, кој е лесени и дава удобност на телото при спортување. Останете покриени во дождливите денови и слободно движете се заштитени со модерната шушкава јакна.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sondico Precision Rain Jacket
Големина: M, L. Боја: Ројал сина / Темно сина ---------------------------------------------------..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.599 MKD
Sondico Precision Rain Jacket
Големина: L. Боја: Црнвена / Сина ----------------------------------------------------------..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.599 MKD
Sondico Precision Rain Jacket
Големина: M, L. Боја: Црна / Сива ---------------------------------------------------------------..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.599 MKD
Sondico Evo Rain Jacket
Големина: M, L; XL. Боја: Црвена ----------------------------------------------------------------..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.599 MKD
Sondico Evo Rain Jacket
Големина: L; XL. Боја: Црна ---------------------------------------------------------------------..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.599 MKD
Sondico Evo Rain Jacket
Големина: M, L; XL. Боја: Ројал Сина ------------------------------------------------------------..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.599 MKD
IDC SHOP © 2022. UKION SHOPS