Потребна ви е помош?
+389 70 604 140

Sondico Precision Rain Jacket

1.599 ден.
  • Шифра:300488
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Големина: L. Боја: Црнвена / Сина

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico шушкавите јакни се направени од 100% полиестер материјал, кој е лесени и дава удобност на телото при спортување. Останете покриени во дождливите денови и слободно движете се заштитени со модерната шушкава јакна.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Far Cry 4 / PS4

900 ден.

Mad Max PS4

1.600 ден.

Xbox Series X/S Wireless Controller - Electric Volt

4.300 ден.

Heavy Rain Move Edition \ PS3

350 ден.

Until Dawn \ PS4

1.000 ден.