Потребна ви е помош?
+389 70 604 140

Xbox Series X/S konzoli

TECH SPECS PROCESSOR. CPU. 8X Cores @ 3.6 GHz (3.4 GHz w/SMT) Custom Zen 2 CPU. GPU. ... ..
19.500 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)