Потребна ви е помош?
+389 70 604 140

Sondico Evo Rain Jacket

1.599 ден.
  • Шифра:301141
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Големина: M, L; XL. Боја: Ројал Сина

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico шушкавите јакни се направени од 100% полиестер материјал, кој е лесени и дава удобност на телото при спортување. Останете покриени во дождливите денови и слободно движете се заштитени со модерната шушкава јакна.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Metroid Dread / Switch

1.500 ден.

Resident Evil Village / PS5

2.000 ден.

Слушалки за PS4/PS3/XBOX/PC/SWITCH

2.200 ден.

Assassin's Creed Platinum Edition \ PS3

300 ден.

Ghost Of Tsushima : Director's Cut / PS4

2.300 ден.