Потребна ви е помош?
+389 70 604 140

Sondico Evo Walk Out Jacket

1.199 ден.
  • Шифра:301090
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Големина: M, L; XL. Боја: Ројал сина

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico тренерките се направени од 100% полиестер материјал, кој дише, лесен е и удобен, а меката постава ве топли и ја отстранува потта од телото при спортување. Горната тренерка има два џебови со патент, еластични манжетни на ракавите и струкот кои дават сигурност, како и висока јака која ќе ве стопли во студените денови.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

NBA2K21 / PS5

900 ден.

Diablo / PS4

1.000 ден.

Grand Ages: Medieval / PS4

1.000 ден.

PS4 DUALSHOCK 4 ORIGINAL CONTROLLERS

3.000 ден.