Потребна ви е помош?
+389 70 604 140

Sondico Core Football Shorts

799 ден.
  • Шифра:300655
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Големина: M, XL. Боја: Сина

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico шортцевите се направени од 100% полиестер материјал, кој дише, лесен е и удобен.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Guiltygear / PS4

1.200 ден.

Волан за возење

4.000 ден.

Zombi Army / PS4

900 ден.

Agony / PS4

1.000 ден.

Outriders / PS5

1.700 ден.