Потребна ви е помош?
+389 70 604 140

Sondico Precision Pre Match Jersey

1.199 ден.
  • Шифра:300569
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Големина: M, L; Боја: Бела

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico Precision Pre Match Jersey маиците се направени од 100% полиестер материјал, кој дише, лесен е и удобен.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Lords Of The Fallen / PS4

900 ден.

Rise of the Tomb Rider / PS4

900 ден.

NBA2K22 / PS5

1.300 ден.

F1 2022 / PS4

2.400 ден.

Final Fantasy VII / PS4

1.200 ден.