Sondico Precision Rain Jacket

Sondico Precision Rain Jacket

1.599 MKD
Шифра на производ: 300479
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Големина: M, L. Боја: Црна / Сива

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico шушкавите јакни се направени од 100% полиестер материјал, кој е лесени и дава удобност на телото при спортување. Останете покриени во дождливите денови и слободно движете се заштитени со модерната шушкава јакна.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2023. UKION SHOPS