PS4 DUALSHOCK 4 ORIGINAL CONTROLLERS

PS4 DUALSHOCK 4 ORIGINAL CONTROLLERS

3.000 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 23453
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

PS4 DUALSHOCK 4 ORIGINAL CONTROLLERS

BLACK 

 

САМО ЦРНИ ИМА НА ЗАЛИХА !!!!!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2023. UKION SHOPS