Потребна ви е помош?
+389 70 604 140

Sondico Evo Quarter Zip Sweatshirt

1.399 ден.
  • Шифра:301098
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Големина: M. Боја: Црна

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico блузите се направени од 100% полиестер материјал, кој е идеален за тренинг, бидејќи дише, лесен е и удобен. Dry fit блузата има патент, а меката постава ќе ве топли и ја отстранува потта од телото при спортување. Еластични манжетни на ракавите ќе ви дадат сигурност, а висока јака ќе ве стопли во студените денови.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Aven Colony / PS4

900 ден.

Fair Cy 6/ PS4

1.500 ден.

Final Fantasy VII / PS4

1.200 ден.

NFS Unbound / PS5

2.900 ден.

Agony / PS4

1.000 ден.