Xbox One X 1TB Console Project Scorpio Edition

Xbox One X 1TB Console Project Scorpio Edition

23.999 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 90645
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Xbox One X 1TB Console Project Scorpio Edition

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2020. UKION SHOPS