Xbox One S/X Wireless Controller Robot White

Xbox One S/X Wireless Controller Robot White

3.999 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 92004
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Xbox One S/X Wireless Controller Robot White

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2021. UKION SHOPS