Xbox One Controller Wireless Black NEW (bluetooth)

Xbox One Controller Wireless Black NEW (bluetooth)

3.549 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 90608
Достапност (кол. на залиха): 2 - 3 Days
Количина:

Xbox One Controller Wireless Black NEW (bluetooth)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2019. UKION SHOPS