Xbox One 1TB Special Edition

Xbox One 1TB Special Edition

11.999 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 90507
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Xbox One 1TB Special Edition, kako nov so 1 godina garancija

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2019. UKION SHOPS