Xbox 360 4Gb Console Black - Stingray (MODDED)

Xbox 360 4Gb Console Black - Stingray (MODDED)

11.000 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 82911
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Xbox 360 4Gb Console Black - Stingray (MODDED)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2019. UKION SHOPS