Wireless Controller DUALSHOCK 4 , koristeni, razni boi

Wireless Controller DUALSHOCK 4 , koristeni, razni boi

2.000 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 214365
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Wireless Controller DUALSHOCK 4 , koristeni, razni boi

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2023. UKION SHOPS