Xbox360 Wireless Controller Black - poloven

Xbox360 Wireless Controller Black - poloven

1.299 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 815
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Xbox360 Wireless Controller Black, црна боја , најнов модел. Оригинал.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2021. UKION SHOPS