Тренерки

Тренерки

Sondico тренерките се направени од 100% полиестер материјал, кој дише, лесен е и удобен, а меката постава ве топли и ја отстранува потта од телото при спортување. Горната тренерка има два џебови со патент, еластични манжетни на ракавите и струкот кои дават сигурност, како и висока јака која ќе ве стопли во студените денови.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sondico Strike Training Pants
Големина: L; XL. Боја: Сина ---------------------------------------------------------------------..
1.399 MKD
без ДДВ: 1.399 MKD
Sondico Strike Training Pants
Големина: L; XL. Боја: Црна ---------------------------------------------------------------------..
1.399 MKD
без ДДВ: 1.399 MKD
Sondico Evo Walk Out Jacket
Големина: M, L; XL. Боја: Ројал сина ------------------------------------------------------------..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.199 MKD
Sondico Evo Walk Out Jacket
Големина: M, L; XL. Боја: Црвена ----------------------------------------------------------------..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.199 MKD
Sondico Evo Walk Out Jacket
Големина: M, L; XL. Боја: Црна ------------------------------------------------------------------..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.199 MKD
Sondico Core Track Jacket
Големина: L; XL. Боја: Ројал сина ---------------------------------------------------------------..
1.399 MKD
без ДДВ: 1.399 MKD
IDC SHOP © 2022. UKION SHOPS