Шортц

Шортц

Sondico шортцевите се направени од 100% полиестер материјал, кој дише, лесен е и удобен.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sondico Core Football Shorts
Големина: XL. Боја: Црна. -----------------------------------------------------------------------..
799 MKD
без ДДВ: 799 MKD
Sondico Core Football Shorts
Големина: M, XL. Боја: Сина ---------------------------------------------------------------------..
799 MKD
без ДДВ: 799 MKD
Sondico Core Football Shorts
Големина: M. Боја: Бела -------------------------------------------------------------------------..
799 MKD
без ДДВ: 799 MKD
IDC SHOP © 2022. UKION SHOPS