Маици

Sondico маиците се направени од 100% полиестер материјал, кој дише, лесен е и удобен.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sondico Precision Pre Match Jersey
Големина: M, L; XL. Боја: Црна ------------------------------------------------------------------..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.199 MKD
Sondico Precision Pre Match Jersey
Големина: XL; Боја: Сина ------------------------------------------------------------------------..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.199 MKD
Sondico Precision Pre Match Jersey
Големина: М, L, XL; Боја: Црвена ----------------------------------------------------------------..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.199 MKD
Sondico Precision Pre Match Jersey
Големина: M, L; Боја: Бела ----------------------------------------------------------------------..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.199 MKD
Sondico Evo Pre Match Jersey
Големина: M, L. XL; Боја: Ројал сина ------------------------------------------------------------..
999 MKD
без ДДВ: 999 MKD
Sondico Evo Pre Match Jersey
Големина: M, L, XL; Боја: Црвена ----------------------------------------------------------------..
999 MKD
без ДДВ: 999 MKD
IDC SHOP © 2022. UKION SHOPS