Блузи со долги ракави

Блузи со долги ракави

Sondico блузите се направени од 100% полиестер материјал, кој е идеален за тренинг, бидејќи дише, лесен е и удобен. Dry fit блузата има патент, а меката постава ќе ве топли и ја отстранува потта од телото при спортување. Еластични манжетни на ракавите ќе ви дадат сигурност, а висока јака ќе ве стопли во студените денови.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sondico Evo Quarter Zip Sweatshirt
Големина: M, L, XL. Боја: Ројал Сина ------------------------------------------------------------..
1.399 MKD
без ДДВ: 1.399 MKD
Sondico Evo Quarter Zip Sweatshirt
Големина: M. Боја: Црна -------------------------------------------------------------------------..
1.399 MKD
без ДДВ: 1.399 MKD
IDC SHOP © 2022. UKION SHOPS