Sony Playstation 4 1TB HDD + God Of War - MODDED

Sony Playstation 4 1TB HDD + God Of War - MODDED

24.999 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 90157
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Sony Playstation 4 1TB HDD + God Of War Bundle

Krakuvan so instalirani 30 igri

povekje informacii na 070 604 140

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2018. UKION SHOPS