Sondico Precision Pre Match Jersey

Sondico Precision Pre Match Jersey

1.199 MKD
Шифра на производ: 300583
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Големина: XL; Боја: Сина

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico Precision Pre Match Jersey маиците се направени од 100% полиестер материјал, кој дише, лесен е и удобен.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2022. UKION SHOPS