Sondico Evo Quarter Zip Sweatshirt

Sondico Evo Quarter Zip Sweatshirt

1.399 MKD
Шифра на производ: 301098
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Големина: M. Боја: Црна

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico блузите се направени од 100% полиестер материјал, кој е идеален за тренинг, бидејќи дише, лесен е и удобен. Dry fit блузата има патент, а меката постава ќе ве топли и ја отстранува потта од телото при спортување. Еластични манжетни на ракавите ќе ви дадат сигурност, а висока јака ќе ве стопли во студените денови.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2023. UKION SHOPS