Sondico Evo Pre Match Jersey

Sondico Evo Pre Match Jersey

999 MKD
Шифра на производ: 301128
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Големина: M, L, XL; Боја: Црвена

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sondico EVO Pre-Match маиците се направени од 100% полиестер материјал, кој дише, лесен е и удобен.

Уживајте и спортувајте со Sondico!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2022. UKION SHOPS