PS5 DualSense Wireless Controller

PS5 DualSense Wireless Controller

4.899 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 97000
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

PS5 DualSense Wireless Controller

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2023. UKION SHOPS