PS4 Slim 500GB + FIFA 18 (fw 5.05) - KRAKUVANA

PS4 Slim 500GB + FIFA 18 (fw 5.05) - KRAKUVANA

18.999 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 90105
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

PS4 Slim 500GB + FIFA 18 (fw 5.05) KRAKUVANA

Novi so edna godina garancija

hdd full with games

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2020. UKION SHOPS