PS4 Dualshock Controller black

PS4 Dualshock Controller black

3.500 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 90001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

PS4 Dualshock Controller black - NOV  cena 2900 den

poloven (vo super sostojba vo kutija ) = 2200 den

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2022. UKION SHOPS