PS3 controller Original - Poloven  (kako novi)

PS3 controller Original - Poloven (kako novi)

1.500 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 8062
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

PS3 controller Original - Poloven  (kako novi)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2021. UKION SHOPS