Xbox360 wireless PC gaming receiver ORIGINAL

Xbox360 wireless PC gaming receiver ORIGINAL

799 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 8273
Достапност (кол. на залиха): Pre-Order
Количина:

Играјте на Вашиот PC со Xbox360 wireless kontroler  со овој ресивер.

ima i crni i beli.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2019. UKION SHOPS