Xbox One Blue Vortex Controller Wireless

Xbox One Blue Vortex Controller Wireless

3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 90605
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Xbox One Blue Vortex Controller Wireless

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2018. UKION SHOPS