Playstation 3 Super Slim console 500Gb Black (kako novo)

Playstation 3 Super Slim console 500Gb Black (kako novo)

7.999 MKD
без ДДВ: 6.779 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 80979
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Playstation 3 Super Slim console 500Gb Black (kako novo)

Proizvodot e kako nov, koristen minimalno za prezentacija !!!

Garancija 1 godina

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2018. UKION SHOPS