Playstation 3 Slim console 320Gb Scarlet Red

Playstation 3 Slim console 320Gb Scarlet Red

11.899 MKD
без ДДВ: 10.084 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 80975
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Playstation 3 Slim console 320Gb Scarlet Red

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2017. UKION SHOPS