PS4 console 500 GB Slim Uncharted 4 bundle

PS4 console 500 GB Slim Uncharted 4 bundle

18.499 MKD
без ДДВ: 15.677 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 90061
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

PS4 console 500 GB Slim Uncharted 4 bundle

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2017. UKION SHOPS