Xbox One Console 1TB + Rainbow 6 siege + Vegas 1,2

Xbox One Console 1TB + Rainbow 6 siege + Vegas 1,2

19.500 MKD
без ДДВ: 16.525 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 90610
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Xbox One Console 1TB + Rainbow 6 siege + Vegas 1,2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2017. UKION SHOPS