Xbox360 Wireless Controller for Windows (360+PC) Black

Xbox360 Wireless Controller for Windows (360+PC) Black

3.000 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 82902
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Xbox360 Wireless Controller for Windows (360+PC) Black

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2019. UKION SHOPS