Xbox One Kinect Sensor /Xbox One

Xbox One Kinect Sensor /Xbox One

7.499 MKD
Производител: Microsoft
Шифра на производ: 90529
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Xbox One Kinect Sensor /Xbox One

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2018. UKION SHOPS