Guitar Hero Live - Guitar Bundle / Xbox One

Guitar Hero Live - Guitar Bundle / Xbox One

3.000 MKD
Производител: Activision
Шифра на производ: 90576
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Guitar Hero Live - Guitar Bundle / Xbox One

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2018. UKION SHOPS