Xbox360 Конзоли

Xbox360 Конзоли

Во оваа категорија се наоѓаат сите модели на Xbox360 конзоли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Xbox360 250GB  (mod)
Xbox360 со хард диск 250GB .(чип плус 20-30 игри вградени) ..
8.500 MKD
без ДДВ: 7.203 MKD
Xbox360 250GB Kinect Bundle (MODDED)
Комплет со Xbox360 250GB плус кинект сензор , исто така има една оригинална игра: Kinect Adventures...
9.999 MKD
без ДДВ: 8.474 MKD
IDC SHOP © 2021. UKION SHOPS