Xbox360

Xbox360

видео конзолa , производител Microsoft

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Grand Theft Auto V (5) / X360
Grand Theft Auto V (5) / X360 ..
2.399 MKD
без ДДВ: 2.033 MKD
Xecuter XFRAG 360
Priklucete Tastatura i Mouse na Xbox360. USB ili PS2. Playstation 2 controler isto moze . N..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Xbox360 Hard Disk 500 GB Slim
Хард диск за новите xbox конзоли. Капацитет 500ГБ ..
3.599 MKD
без ДДВ: 3.050 MKD
Xbox360 Kinect Power Supply
Адаптер на 220V  за Кинект Сензор. ..
799 MKD
без ДДВ: 677 MKD
Xbox360 AC Adapter SLIM
Адаптер на 220V за новата серија Xbox конзоли. ..
2.899 MKD
без ДДВ: 2.457 MKD
Xbox360 Sensor Kinect Wall Mount
Додаток за да го прикачите Кинект сензорот на Sид. ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Xbox360 Aimon Controller
Безжичен маус со палка за движење. Одличен за пуцачки игри. Голема прецизност. Потребно е да имате Ж..
2.669 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Xbox360 250GB  (mod)
Xbox360 со хард диск 250GB .(чип плус 20-30 игри вградени) ..
8.500 MKD
без ДДВ: 7.203 MKD
Xbox360 Wireless Controller Black
Xbox360 Wireless Controller Black, црна боја , најнов модел. Оригинал. ..
2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
Xbox360 250GB Kinect Bundle (MODDED)
Комплет со Xbox360 250GB плус кинект сензор , исто така има една оригинална игра: Kinect Adventures...
9.999 MKD
без ДДВ: 8.474 MKD
IDC SHOP © 2021. UKION SHOPS