Playstation 4 Slim Console 500 GB + Red Dead Redemption 2

Playstation 4 Slim Console 500 GB + Red Dead Redemption 2

18.000 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 90216
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Playstation 4 Slim Console 500 GB + Red Dead Redemption 2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2020. UKION SHOPS