Playstation 4 Slim 500GB console + Fifa 21 + Extra Controller

Playstation 4 Slim 500GB console + Fifa 21 + Extra Controller

22.999 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 90296
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Playstation 4 Slim 500GB console + Fifa 21 + Extra Controller

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2021. UKION SHOPS