Playstation 4 PRO 1TB  - POLOVEN

Playstation 4 PRO 1TB - POLOVEN

17.000 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 98657
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Playstation 4 PRO 1TB  - POLOVEN

3 meseci Garancija

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2023. UKION SHOPS