Playstation 4 500GB  SLIM - POLOVEN

Playstation 4 500GB SLIM - POLOVEN

14.000 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 80907
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Playstation 4 500GB  SLIM - POLOVEN, bez kutija, so garancija 3 meseci

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2023. UKION SHOPS