Playstation 3 Slim console 320Gb Black

Playstation 3 Slim console 320Gb Black

7.000 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 80778
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10

Playstation 3 Slim console 320Gb Black

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2018. UKION SHOPS