Nintendo Wii Console White Sports pack (polovna)

Nintendo Wii Console White Sports pack (polovna)

5.999 MKD
Производител: Nintendo
Шифра на производ: 83603
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Nintendo Wii Console White Sports pack (polovna) so 2 Remote i nunchuk kontrolera.

So 2 volancinja, so SD kartica so igri

Garancija 3 meseca

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

IDC SHOP © 2021. UKION SHOPS