Gran Turismo 5 PS3

Gran Turismo 5 PS3

499 MKD
Производител: Sony
Шифра на производ: 76666
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Gran Turismo 5 PS3 original games

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Gran, Turismo, 5, PS3, original, games
IDC SHOP © 2022. UKION SHOPS