Xbox360 Додатоци

Xbox360 Додатоци

Батерии, кабли, хард дискови и останати додатоци.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Xbox360 AC Adapter SLIM
Адаптер на 220V за новата серија Xbox конзоли. ..
2.899 MKD
без ДДВ: 2.457 MKD
Xbox360 VGA HD cable
Видео кабел за да го приклучите Xbox360-ката со монитор (со ВГА влез) ..
1.000 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Xbox360 wireless PC gaming receiver ORIGINAL
Играјте на Вашиот PC со Xbox360 wireless kontroler  со овој ресивер. ima i crni i beli. ..
998 MKD
без ДДВ: 846 MKD
Xbox360 component HD cable
Компонентен кабел со 6 пина, за ХД слика од Xbox-ovi кои немаат HDMI прилучок или ТВ кои имаат са..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Xbox360 HDMI cable 1,8m - ORIGINAL Microsoft
ХДМИ кабел со должина 1,8 метри. ..
499 MKD
без ДДВ: 423 MKD
Xbox360 Sensor Kinect Wall Mount
Додаток за да го прикачите Кинект сензорот на Sид. ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Xbox360 AC Adapter 175W ili 205W ili 150W
Адаптер за струја 220V , за постарите серии на Xbox (Arcade, Pro i Elite) 175W ..
2.899 MKD
без ДДВ: 2.457 MKD
Xbox360 Kinect Power Supply
Адаптер на 220V  за Кинект Сензор. ..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Xbox360 Hard Disk 320 GB Slim
Хард диск за новите xbox конзоли. Капацитет 320ГБ ..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
IDC SHOP © 2017. UKION SHOPS